Zamknij

"Ja pie****e, jak wy gracie?" Peszko ujawnił kulisy meczu Polaków na MŚ

27.12.2022 14:17

Styl reprezentacji Polski na mundialu był szeroko komentowany w mediach. Sławomir Peszko w Kanale Sportowym ujawnił, jak na naszą grę zareagowali Meksykanie. Niewiarygodne, co po meczu usłyszał Piotr Zieliński.

Sławomir Peszko
fot. Twitter screen/Kanał Sportowy

Reprezentacja Polski na mistrzostwach świata w Katarze wyszła z grupy pierwszy raz od 36 lat. Problem w tym, że wielu nie podobał się styl, jaki prezentowali biało-czerwoni pod wodzą Czesława Michniewicza. Swoje zdanie w tej kwestii wyraził Sławomir Peszko.

- Cofnęliśmy naszą drużynę. Mając najlepszą reprezentację od lat, najlepszych piłkarzy, najlepszego napastnika na świecie, Zielińskiego w mega formie, bramkarza w topowym klubie, Arka Milika w topowym klubie... No panowie... Jak oglądałem z trybun to było mi wstyd - mówił Peszko, zapytany przez Tomasza Smokowskiego, czy wyjście z grupy to sukces.

Peszko zdradził, co usłyszał Zieliński po meczu Polska - Meksyk

Peszko zdradził również jeden interesujący szczegół po pierwszym meczu Polaków z Meksykiem. Piłkarz Wieczystej Kraków olał oliwy do ognia i ujawnił, co Hirving Lozano powiedział do Piotr Zielińskiego po zakończonym spotkaniu. - Lozano mówi do Zielińskiego "Ja pie****e, jak wy gracie" - zdradził w Kanale Sportowym. Przypomnijmy, że Lozano to klubowy kolega Zielińskiego.

Jednym z powodów zwolnienia Michniewicza miał być właśnie prezentowany styl kadry. Cezary Kulesza nie widział 52-latka w długofalowym projekcie kadry.

loader

RadioZET.pl/Kanał Sportowy