Hiszpania - Japonia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

01.12.2022 19:13

Japonia - Hiszpania TRANSMISJA. Drużyna Luisa Enrique jest o krok od awansu, ale potrzebuje do niego wygranej lub remisu. Na drodze Hiszpanów stanie drużyna, która sprawiła największą niespodziankę na mundialu - pokonała Niemców w meczu otwarcia.  Więcej informacji o tym, gdzie obejrzeć transmisję meczu Japonia - Hiszpania znajdziecie poniżej. 

Hiszpania - Japonia
fot. David Klein/Associated Press/East News

Hiszpania w meczu z Japonią nie będzie kalkulowała. Gdy myślisz o tym, żeby wyjść z grupy z 2 miejsca, przeciwnik może strzelić gola w 95. minucie i stracisz szanse na awans. Profesjonalny sport to nie spekulacje. Musimy wyjść na boisko, by wygrać – zapewniał przed czwartkowym spotkaniem Luis Enrique. Trener Hiszpanów musiał odpowiedzieć na pytanie dotyczące kalkulowania, bo jego drużyna w ćwierćfinale może trafić na Brazylię. La Furja Roja mogłaby tego uniknąć, jeśli wyszłaby z grupy z 2. miejsca.

- Kiedy jesteś przekonany, że twoja drużyna jest bardzo silna i że chcesz grać w finale, nie kalkulujesz, by zająć drugie miejsce. Może zagramy z Brazylią, ale najpierw musimy pokonać Japonię, a potem rywala z grupy H w 1/8 finału – wyjaśnił Luis Enrique.

Do awansu Hiszpanom potrzeba wygranej lub remisu. Japończycy dalej są w grze o 1/8, jednak musieliby pokonać drużynę Luisa Enrique.

Japonia - Hiszpania: Zapowiedź meczu MŚ 2022 w Katarze

Drużyna Hajime Moriyasu jest autorem największej jak do tej pory sensacji na mundialu. W meczu z Niemcami Japończycy utrzymali korzystny wynik (2:1), choć przez długie okresy w meczu byli bardzo mocno naciskani. Później zaskoczyli wszystkich jeszcze raz, przegrywając z Kostaryką.

- Jeśli zawodnicy zagrają tak, jak pozwala im na to potencjał, rezultat przyjdzie sam – powiedział trener Japończyków, a bramkarz Shuichi Gonda dodał, że Hiszpanie są świetni w tym, by być w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu. - Ludzie mówią, że Hiszpania gra jak w grze komputerowej. Mają plan i za nim podążają. Nie sądzę, żeby zmienili go na mecz z nami – podkreślił Gonda.

Japonia - Hiszpania: Data i godzina meczu MŚ 2022 w Katarze

Mecz Japonia - Hiszpania w 3. kolejce fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze odbędzie się w czwartek 1 grudnia o godzinie 20:00.

Japonia - Hiszpania: Transmisja meczu MŚ w telewizji

Transmisja spotkania Japonia – Hiszpania będzie do obejrzenia w TVP 1, a w TVP Sport zostanie przeprowadzona transmisja łączona dwóch spotkań: Hiszpanii i Japonii, a także Kostaryki z Niemcami. 

Japonia - Hiszpania: Transmisja w internecie 

Stream online meczu będzie dostępny za darmo na stronie sport.tvp.pl.

Japonia - Hiszpania na żywo będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl