Tak Ronaldo zareagował na mistrzostwo świata Messiego: "Oszałał"

31.01.2023 19:10

Cristiano Ronaldo z trudem przyjął wiadomość o wywalczeniu mistrzostwa świata przez reprezentację Argentyny, której kapitanem jest jego wielki rywal Lionel Messi. Georgina Rodriguez zdradziła, jak Portugalczyk zareagował na tę sytuację. Okazuje się, że piłkarz... grał w grę, by rozładować stres.

Cristiano Ronaldo
fot. Martin Meissner/Associated Press/East News

Cristiano Ronaldo wraz z reprezentacją Portugalii w trakcie mundialu w Katarze liczył na lepszy wynik, ale musiał pogodzić się z sensacyjną porażką z Marokiem 0:1 już na etapie ćwierćfinału. Po turnieju piłkarz odszedł z Manchesteru United i podpisał lukratywny kontrakt z arabskim Al-Nassr.

37-latek bardzo przeżył porażkę swojej drużyny, mając świadomość, że to najpewniej były jego ostatnie mistrzostwa świata. Boisko opuszczał ze łzami w oczach. Tymczasem po tytuł sięgnął jego wielki rywal, Lionel Messi. W finale Argentyna po serii rzutów karnych pokonała Francję 4-2. W regulaminowym czasie gry było 3:3. Nic dziwnego, że także ten fakt dotknął Portugalczyka.

Reakcja Ronaldo na MŚ Messiego

O tym, jak Cristiano Ronaldo zareagował na tytuł Lionela Messiego, w nowym sezonie reality show pt. "Soy Georgina" opowiedziała jego partnerka. Georgina Rodriguez ujawniła, że piłkarz zaczął się dziwnie zachowywać.

- Cristiano dosłownie oszalał po finale mistrzostw świata. Wziął PS5 od swojego syna, Ronaldo Jr. i przez całą noc rozgrywał mecze pomiędzy Portugalią a Argentyną. Wygrał każde starcie, zdobywając ponad 5 bramek - wyznała modelka. Nie wiemy, na jakim poziomie toczyła się rywalizacja.

RadioZET.pl/sportsbrief.com