Zamknij

Co on sobie myślał?! Blisko tragedii podczas fety w Argentynie

21.12.2022 10:05

Podczas mistrzowskiej fety Argentyny w Buenos Aires dwóch kibiców wpadło na szalony pomysł. Chcieli być tak bardzo ze swoimi ulubieńcami, że postanowili... wskoczyć do otwartego autobusu z mostu.

Chwile grozy podczas fety w Argentynie
fot. Twitter screen/All About Argentina

Argentyna dosłownie oszalała po zdobyciu przez Lionela Messiego i spółkę złota na mistrzostwach świata w Katarze. We wtorek w Argentynie ogłoszono dniem narodowym wolnym od pracy, by móc świętować sukces drużyny narodowej.

Niestety podczas mistrzowskiej fety sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi między innymi o dwóch fanów, którzy postanowili, że wskoczą z mostu do otwartego autobusu, jakim podróżowali piłkarze.

Szokujące nagranie z fety w Argentynie

Jednemu z nich się udało, jednak drugi wskoczył za późno, uderzył w autobus i spadł na ziemię. Kibic potrzebował opieki medycznej, a miejsce opuścił na noszach. W wyniku takich scen zdecydowano się na skrócenie trasy przejazdu piłkarzy, którzy potem byli ewakuowani helikopterami.

- Podjęto taką decyzję po sprawdzeniu, że nie można kontynuować jazdy autobusem wpośród tłumu - przekazał rzecznik Argentyńskiego Związku Piłki Nożnej (AFA).

loader

RadioZET.pl