Zamknij

"Będę skakał w powietrze". Kaczyński zaskoczył ws. meczu Polska - Francja

03.12.2022 18:12

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zaskoczył w sprawie niedzielnego meczu Polska - Francja w 1/8 finału mistrzostw świata 2022 w Katarze. - Jak Polska wywalczy korzystny wynik, będę skakał w powietrze - przyznał polityk.

"Będę skakał w powietrze". Kaczyński zaskoczył ws. meczu Polska - Francja
fot. East News

- Trafiliśmy na mistrza świata, ale ja oczywiście jestem pełen wiary - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński przed niedzielnym meczem Polska - Francja na mistrzostwach świata 2022 w Katarze. Jak dodał, przy każdym korzystnym dla Polski wyniku "będzie skakał w powietrze".

W niedzielę piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z Francją w 1/8 finału w mistrzostwach świata w Katarze.

Kaczyński zaskoczył ws. meczu Polska - Francja

O wynik meczu był pytany na spotkaniu z mieszkańcami Legnicy prezes PiS Kaczyński. - Ja bym naprawdę marzył o tym, żeby się powtórzyły czasy, kiedy jesteśmy przynajmniej w tej czwórce, tzn. przynajmniej możemy liczyć na czwarte, a może nawet na trzecie miejsce - powiedział.

- Każdy korzystny dla nas wynik, w tym wypadku to musi być zwycięstwo, choćby o jeden punkt, to będę skakał w powietrze - powiedział Jarosław Kaczyński.

Mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ 2022 w Katarze odbędzie się w niedzielę 4 grudnia o godzinie 16:00 na Al Thumama Stadium w Doha. Śledź relację live online i wynik meczu Polska - Francja na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl