Zamknij

Awaria samolotu Roberta Lewandowskiego. Leciał nim do Polski

14.11.2022 08:28

Jak ustalił w niedzielę wieczorem portal Wirtualna Polska Sportowe Fakty, Robert Lewandowski miał nieoczekiwane problemy podczas podróży z Hiszpanii do Polski na zgrupowanie kadry. Kiedy kapitan reprezentacji był już na pokładzie samolotu, doszło do awarii maszyny.

Robert Lewandowski
fot. KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Do awarii samolotu doszło, gdy Robert Lewandowski i pozostali byli już na pokładzie i czekali na start. Wówczas nieoczekiwanie usłyszeli, że muszą opuścić pokład.

O incydencie tym dowiedział się portal Wirtualna Polska Sportowe Fakty. Informację tę potwierdził im rzecznik kadry, Jakub Kwiatkowski, a także osoby ze sztabu napastnika Barcelony.

Awaria samolotu Roberta Lewandowskiego

Jeszcze tego samego dnia "Lewy" dotarł bezpiecznie do Polski. Zjawił się na zgrupowaniu biało-czerwonych tak, jak przewidywał to plan.

W środę podopiecznych Czesława Michniewicza czeka ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata 2022 w Katarze. Przy Łazienkowskiej w Warszawie zmierzą się z reprezentacją Chile.

Dzień później wylecą do Kataru, gdzie pierwsze spotkanie w fazie grupowej MŚ rozegrają we wtorek 22 listopada. Ich rywalem będzie Meksyk.

RadioZET.pl/ WP Sportowe Fakty