Argentyna - Meksyk WIDEO: Zobacz gole, bramki z meczu MŚ 2022

26.11.2022 21:40

Argentyna - Meksyk WIDEO: Zobacz gole z meczu drugiej kolejki mistrzostw świata 2022, w którym Argentyna ograła Meksyk 2:0. Wspaniałymi trafieniami popisali się Lionel Messi i Enzo Fernandez.

Lionel Messi

Mecz od początku toczony był w dość wolnym tempie. Żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia gola. Nieco odważniej grać zaczęły w drugiej połowie. W 64. minucie wreszcie pokazał się Lionel Messi. Gracz PSG otrzymał podanie od Angela Di Marii i będąc na około 20. metrze uderzył w kierunki bramki Meksyku. Uderzenie było na tyle precyzyjne, że piłka wpadła do siatki tuż przy słupku.

Gol Messiego w meczu Argentyna - Meksyk

Druga bramka padła w 87. minucie. Świetnym strzałem z narożnika pola karnego popisał się wprowadzony z ławki rezerwowych Enzo Fernandez. Asystę w tej sytuacji zaliczył Messi.

Mecz zakończył się wygraną Argentyny 2:0. Messi i spółka o awans do 1/8 finału zagrają w ostatniej kolejce z kadrą Czesława Michniewicza. Spotkanie Polska - Argentyna zaplanowano na środę na godzinę 20.00.