Obserwuj w Google News

Kontuzje w reprezentacji Polski. Są nowe informacje

1 min. czytania
24.11.2022 08:39
Zareaguj Reakcja

Po pierwszym meczu reprezentacji Polski na mistrzostwach świata 2022 w Katarze na problemy zdrowotne narzekali Bartosz Bereszyński oraz Krystian Bielik. W środę po południu lekarz kadry Jacek Jaroszewski przekazał najnowsze informacje ws. tych zawodników.

Bartosz Bereszyński
fot. Piotr Matusewicz/East News

Reprezentacja Polski na inaugurację mistrzostw świata 2022 w Katarze zremisowała bezbramkowo z Meksykiem. Po zakończeniu spotkania Czesław Michniewicz poinformował, że dwóch piłkarzy - Bartosz Bereszyński i Krystian Bielik - zmaga się z drobnymi urazami.

Nieobecność któregoś z tych zawodników byłaby sporą stratą dla naszej kadry. Szczególnie, że obaj rozegrali we wtorek, w przeciwności do kilku innych naszych reprezentantów, naprawdę dobry mecz.

Redakcja poleca

Są nowe informacje ws. kontuzjowanych Polaków

W środę głos w tej sprawie zabrał lekarz kadry - Jacek Jaroszewski. Wszystko wskazuje na to, że obaj piłkarze jednak będą do dyspozycji selekcjonera podczas sobotniego spotkania z Arabią Saudyjską.

- Z Krystianem Bielikiem jest wszystko w porządku. A Bartosz Bereszyński narzeka na mięsień dwugłowy. On także dojdzie do siebie do meczu z Arabią Saudyjską - powiedział Jaroszewski w rozmowie z portalem sport.pl.

Taka sytuacja oznacza, że, mimo ostatnich alarmów, obecnie w polskiej kadrze nie ma większych problemów z urazami i każdy powinien być gotowy do gry z Saudyjczykami. Początek meczu już w tę sobotę o godzinie 14:00.

RadioZET.pl/sport.pl