Zamknij

El. MŚ 2022: Znamy obsadę komentatorów na mecze Polaków

29.09.2021 15:38

Reprezentacja Polski w październiku rozegra dwa mecze w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2022. W międzyczasie poznaliśmy nazwiska komentatorów, których usłyszymy w telewizyjnych transmisjach. Na liście zabrakło Dariusza Szpakowskiego.

Bednarek, Lewandowski, Szczęsny
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Reprezentacja Polski niebawem rozpocznie przedostatnie zgrupowanie w tym roku. W pierwszej połowie października biało-czerwoni zagrają dwa istotne spotkania pod względem walki o awans na katarski mundial. W pierwszym meczu kadra Paulo Sousy zmierzy się z San Marino w Warszawie, a trzy dni później podejmie na wyjeździe Albanię.

Po wrześniowych pojedynkach Polacy zajmują trzecie miejsce w grupie I el. MŚ 2022. Biało-czerwonymi brakuje punktu do drugiej Albanii, która w tej chwili plasuje się na drugiej pozycji, gwarantującej udział w barażach. W związku z tym rewanżowe starcie z Albanią na ich własnym terenie może okazać się kluczowe w kwestii udziału w dodatkowych kwalifikacjach do MŚ 2022.

ZOBACZ TAKŻE: Eliminacje mistrzostw świata 2022 - TERMINARZ. Kiedy mecze?

El. MŚ 2022: Kto skomentuje październikowe mecze Polaków? Znamy duety komentatorów

Na półtora tygodnia przed pierwszym meczem reprezentacji Polski poznaliśmy duety komentatorów, którzy zasiądą przed mikrofonem. W pierwszym meczu z San Marino kibice przed telewizorami usłyszą Jacka Laskowskiego i Roberta Podolińskiego. Z kolei spotkanie z Albanią skomentuje Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn.

Baraże el. MŚ 2022: Jak wyglądają? Kto w nich zagra? [ZASADY]

Jednocześnie okazało się, że fani nadal nie usłyszą głosu Dariusza Szpakowskiego, który od igrzysk w Tokio nie skomentował żadnego sportowego wydarzenia.

loader

RadioZET.pl