,

Zbigniew Boniek nie odpuszcza ws. nowego trenera. Zadał prowokacyjne pytanie

03.02.2022 12:15

Zbigniew Boniek na Twitterze wrócił do tematu wyboru nowego selekcjonera. Były prezes związku prowokacyjnie zapytał szefa PZPN-u o kandydaturę jednego z trenerów, których Cezary Kulesza nie brał pod uwagę w końcowych negocjacjach.

Zbigniew Boniek zwraca się do Cezarego Kuleszy ws. wyboru trenera
fot. Piotr Matusewicz/East News

Zbigniew Boniek w ostatnim wpisie na Twitterze życzył powodzenia nowemu selekcjonerowi i jednocześnie nieco prowokacyjnie zwrócił się do nowego prezesa PZPN-u. Były działacz zapytał o to, dlaczego przy wyborze trenera kadry nie brano pod uwagę Michała Probierza, z którym Cezary Kulesza dwukrotnie współpracował.

„Życząc Czesławowi Michniewiczowi i Polsce sukcesu w Rosji ciekawi mnie, dlaczego nie brano w PZPN pod uwagę Michała Probierza? Przecież to z Nim Jagiellonia odnosiła największe sukcesy…” - zastanawiał się Boniek.

Michał Probierz z Jagiellonią zdobył Puchar i Superpuchar Polski, wywalczył możliwość gry w europejskich pucharach, a także wypromował przyszłych reprezentantów Polski.

MŚ 2022. Rosja zmienia miejsce rozegrania barażu

Reprezentacja Polski 24 marca zagra półfinał baraży o awans na MŚ 2022. Ze względu na sytuację pandemiczną, Rosjanie musieli zmienić stadion na którym zmierzą się obie reprezentacje.

Początkowo, był to obiekt przy ul. Łużniki. Mieści on 81 tys. osób, więc został zmieniony na mniejszy - VTB Arenę. Na tym stadionie mecze rozgrywa Dynamo Moskwa. 

loader

RadioZET.pl/PAB

Logo radiozet Dzieje się