Zamknij

Zadyma przed meczem Albania - Polska. Obrzucili Polaków kuflami i petardami

12.10.2021 19:21

Awantura przed meczem Albania - Polska w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Albańscy kibice obrzucili spacerujących w stronę stadionu w Tiranie Polaków kuflami, butelkami i petardami. Zdaniem reportera "Super Expressu", Przemysława Ofiary, "Polacy byli spokojni, a Albańczykom do ataku wystarczyły polskie barwy".

Albania - Polska
fot. Twitter/Przemysław Ofiara/screen

"Awantura pod stadionem! Albańczycy najpierw obrzucili Polaków kuflami po piwie, a potem rzucili się na nich. Jest gorąco i niebezpiecznie" - napisał na Twitterze Przemysław Ofiara, reporter "Super Expressu", załączając do swojego wpisu nagranie wideo z całym zajściem.

Zadyma przed meczem Albania - Polska. Obrzucili Polaków kuflami i petardami

Nieco później podał kolejne informacje. "Grupka może 10 osób pod tym budynkiem to Polacy. Byli spokojni, Albańczykom do ataku wystarczyły polskie barwy. Napięcie unosi się w okolicach stadionu" - dodał.

Na ulicach Tirany jest bardzo gorąco. Albańscy kibice skandują głośno różne przyśpiewki, używając przy tym licznych materiałów pirotechnicznych. Ogromna liczba fanów na ulicach doprowadziła do tego, że rucha samochodów w niektórych miejscach został całkowicie zablokowany.

Albania - Polska na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz? Relacja live i wynik online

Mecz Albania - Polska w ósmej kolejce eliminacji mistrzostw świata 2022 odbędzie się we wtorek, 12 października, o godz. 20:45, na stadionie Air Albania Stadium w Tiranie. Relacja live i wynik online meczu Albania - Polska na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl/Super Express