Zamknij

Wszystko jasne! Wiadomo, kiedy Michniewicz ogłosi szeroką kadrę na MŚ 2022

05.10.2022 12:46

Wszystko jest już jasne! W środę w mediach pojawiła się dokładna data ogłoszenia przez Czesława Michniewicza szerokiej kadry na mistrzostwa świata 2022 w Katarze. Selekcjoner biało-czerwonych zrobi to podczas I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem.

Czesław Michniewicz
fot. KENZO TRIBOUILLARD/AFP/East News

Mistrzostwa świata 2022 w Katarze zbliżają się wielkimi krokami. Przed piłkarzami reprezentacji Polski już tylko towarzyski mecz z Chile i biało-czerwoni będą mogli się szykować do wyjazdu na Półwysep Arabski. Tam w fazie grupowej mundialu zmierzą się kolejno z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną.

Zanim jednak sparing, a potem podróż na Środkowy Wschód, wpierw dowiemy się, kto znajdzie się na liście powołanych na najważniejszą piłkarską imprezę czterolecia.

Wiemy, kiedy Michniewicz ogłosi szeroką kadrę na MŚ 2022

Jak poinformował w środę Sport Business Science, Czesław Michniewicz ogłosi szeroką kadrę na MŚ w Katarze 20 października podczas I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem. Kadra ta będzie doprawdy szeroka, bowiem liczyć będzie aż 55 nazwisk.

Dodajmy, że ostatecznie do Kataru pojedzie 26 zawodników. Mundial odbędzie się w dość nietypowym terminie, bo na przełomie listopada i grudnia.

loader

RadioZET.pl