Zamknij

Poznaliśmy pierwszego pewnego wyjazdu na MŚ? Michniewicz żartuje z Krychowiaka

05.10.2022 19:48

Czesław Michniewicz w ostatnich dniach obserwował na żywo grę Grzegorza Krychowiaka, który występuje w arabskim Al-Shabab. Pomocnik reprezentancji Polski w żartobliwy sposób zapewniał na Twitterze, że to oznacza, iż jest pewny wyjazdu na mundial, co z uśmiechem skomentował selekcjoner kadry.

Poznaliśmy pierwszego pewnego wyjazdu na MŚ? Michniewicz żartuje z Krychowiaka
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Czesław Michniewicz zapowiedział, że jednym z pierwszych miejsc, jakie odwiedzi po zakończeniu zgrupowania kadry, będzie Arabia Saudyjska, w której gra Grzegorz Krychowiak. Selekcjoner odwiedził pomocnik Al-Shabab w ostatnich dniach. Krychowiak, który w reprezentacji Polski nie oddaje miejsca w pierwszym składzie, w ostatnim tygodniu został wybrany przez portal Sofascore piłkarzem kolejki saudyjskiej ekstraklasy. To nagroda za dwa piękne gole, które Polak zdobył w 5. kolejce w zwycięskim 2:1 meczu rozegranym na wyjeździe z Al-Fayha.

Grze Krychowiaka przypatrywał się z trybun selekcjoner naszej kadry Czesław Michniewicz. Trener pojechał do Arabii Saudyjskiej, by obserwować na żywo występ Polaka, a także, by odwiedzić Katar i bazę, w której będą stacjonowali Polacy.

Grzegorz Krychowiak publikując zdjęcie, na którym jest razem z trenerem, żartował: My i 25 innych. Kadrowicz nawiązał do powołań, które selekcjoner będzie wysyłał przed mundialem w Katarze.

Trener w odpowiedzi zażartował z pomocnika:

Grzegorz Krychowiak
fot.

Instagram/Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz już niebawem, 21 października, ogłosi szeroki skład, z którego wybierze powołanych na MŚ w Katarze. Pierwsza grupa będzie liczyła od 35 do 55 zawodników. Druga, ostateczna lista powołanych zostanie podana we wtorek 15 listopada. 

loader

RadioZET.pl/PAB