Zamknij

Polska - San Marino: Gdzie obejrzeć? TRANSMISJA TV i online stream

09.10.2021 20:22

Polska - San Marino TRANSMISJA: Gdzie obejrzeć mecz biało-czerwonych w el. MŚ 2022? Na jakim kanale w TV oglądać Polska - San Marino? Zespół Paulo Sousy rozpoczyna październikową walkę o mundial w Katarze. Sprawdź podstawowe informacje o starciu Polska - San Marino. Na żywo mecz na sport.radiozet.pl.

Polska - San Marino transmisja TV
fot. Beata Zawadzka/East News
  1. Polska - San Marino: Gdzie obejrzeć mecz el. MŚ?
  2. Polska - San Marino: TRANSMISJA TV i ONLINE

Reprezentacja Polski rozpoczyna październikowe mecze w el. MŚ 2022. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie najsłabsze w grupie San Marino. Przeciwnicy po sześciu kolejkach są ostatnią drużyną tabeli grupy I. Łącznie ekipa San Marino straciła jak na razie 24 gole, a strzeliła tylko jedną bramkę w meczu z... Polską.

Polska - San Marino: TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć mecz el. MŚ?

Robert Lewandowski i spółka pewnie poradzili sobie w wyjazdowym starciu na początku września, spełniając obowiązek i triumfując 7:1. Oczywiście Polacy będą murowanym kandydatem do zgarnięcia kolejnych trzech punktów. Najważniejsze dla kadry Paulo Sousy będzie wygrać, jak najmniejszym kosztem, unikając zbędnych urazów.

Polska - San Marino: Kiedy mecz el. MŚ 2022? DATA, GODZINA

Polscy piłkarze doskonale zdają sobie sprawę, że ważniejszy będzie mecz, który odbędzie się trzy dni później. W wyjazdowym starciu Polacy podejmą Albanię, która ma o punkt więcej od drużyny Sousy i jak na razie to ona ma zapewnione miejsce w barażach el. MŚ 2022. Dlatego ten pojedynek będzie miał szczególne znaczenie w walce o awans na mundial w Katarze.

Baraże el. MŚ 2022: Jak wyglądają? Kto w nich zagra? [ZASADY]

Wobec wszystkich czynników selekcjoner biało-czerwonych może dać odpocząć kilku piłkarzom, a dać szanse tym, którzy mieli mniej okazji, aby pokazać się Portugalczykowi na murawie. Możliwe, że Lewandowski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych, a w ataku zobaczymy Adama Buksę. W bramce od pierwszej minuty ma wystąpić Łukasz Fabiański, dla którego będzie to pożegnalny mecz z orzełkiem na piersi.

Polska - San Marino BILETY: Jak i gdzie kupić? Ile kosztują? CENA

- Jeszcze nie rozmawialiśmy na ten temat. Przed nami treningi, odprawy. Nie było jeszcze okazji do rozmowy z selekcjonerem - mówił gracz Bayernu na wtorkowej konferencji prasowej.

Polska - San Marino: TRANSMISJA TV i ONLINE

Polska - San Marino na żywo odbędzie się w sobotę, 9 października. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP1 i Polsatu Sport, a także online, gdzie relację live przeprowadzimy na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl