,

Wybierasz się na mecz z San Marino? Ta informacja na pewno cię ucieszy

07.10.2021 09:53

Biuro rzecznika prasowego Kolei Mazowieckich poinformowało w czwartek, że wszyscy kibice, którzy mają bilet na mecz Polska - San Marino w eliminacjach mistrzostw świata 2022, będą mogli tego dnia korzystać z KM oraz stołecznej komunikacji miejskiej zupełnie za darmo.

Robert Lewandowski
fot. PAP
  1. Polska - San Marino: Darmowe KM i stołeczna komunikacja miejska dla osób z biletem
  2. Polska - San Marino na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz? Relacja live i wyniki online el. MŚ 2022

Informację o darmowych przejazdach dla kibiców z biletami już wcześniej podawała strona internetowa PGE Narodowego. Teraz potwierdziło to biuro rzecznika prasowego Kolei Mazowieckich.

"W związku z odbywającym się w najbliższą sobotę na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie meczu piłki nożnej Polska – San Marino osoby posiadające bilet na mecz, bilet-zaproszenie lub akredytację PZPN będą mogły bezpłatnie podróżować pociągami KM oraz stołeczną komunikacją miejską (autobusy, tramwaje, metro, pociągi SKM) na obszarze 1. strefy biletowej" - brzmi informacja.

Polska - San Marino: Darmowe KM i stołeczna komunikacja miejska dla osób z biletem

Od kiedy do kiedy kibice będą mogli podróżować za darmo?

"Uprawnienia będą obowiązywały od 9 października 2021 r. (sobota) od godziny 6.00 do 10 października 2021 r. (niedziela) do godziny 1.00" - zakończono.

Polska - San Marino na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz? Relacja live i wyniki online el. MŚ 2022

Mecz Polska - San Marino w eliminacjach mistrzostw świata 2022 odbędzie się w sobotę, 9 października, o godz. 20:45, na PGE Narodowym. Na ten moment Biało-Czerwoni znajdują się na trzecim miejscu w grupie I z 11 punktami na koncie. O jedno "oczko" wyprzedza nas Albania, o pięć - Anglia. Relacja live i wynik online meczu Polska - San Marino na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się