Zamknij

Cezary Kulesza komentuje wynik meczu Albanią. "Niezwykle ważne trzy punkty"

03.09.2021 08:56

Prezes PZPN, Cezary Kulesza, skomentował wynik meczu Polski z Albanią. "Niezwykle ważne trzy punkty w kontekście walki o awans do Mistrzostw Świata" - napisał na Twitterze nowy szef związku. 

Cezary Kulesza komentuje wynik meczu Albanią. "Niezwykle ważne trzy punkty"
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Cezary Kulesza przyznał, że zwycięstwo w meczu z Albanią będzie bardzo istotne w kontekście walki o awans na mistrzostwa świata w Katarze.  "Niezwykle ważne trzy punkty w kontekście walki o awans do Mistrzostw Świata. Wielkie brawa dla selekcjonera i zawodników naszej reprezentacji, a szczególnie dla debiutanta, Adama Buksy. W niedzielę po kolejne zwycięstwo! PS. Taki debiut był również wymarzony przez prezesa" - przyznał Kulesza.

Był to pierwszy mecz drużyny narodowej od kiedy Kulesza objął stery w PZPN. 18 sierpnia w wyborach następcy odchodzącego ze związku po dziewięciu latach Zbigniewa Bońka wyraźnie pokonał Marka Koźmińskiego.

El. MŚ 2022. Awans Polaków w tabeli

Polska po czwartkowej wygranej awansowała na drugie miejsce w tabeli grupy I kwalifikacji. Ma siedem punktów, podobnie jak Węgry, które przegrały tego dnia w Budapeszcie z kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa i wyraźnie prowadzącą Anglią 0:4.

W niedzielę biało-czerwoni zagrają na wyjeździe z najsłabszym dotychczas w grupie San Marino.

loader

RadioZET.pl/PAP