Polska - Albania: Gole z meczu el. MŚ 2022. Zobacz WIDEO wszystkich bramek

02.09.2021 22:50

Polska - Albania GOLE: Reprezentacja Polski pokonała Albanię 4:1 w meczu czwartej kolejki eliminacji mistrzostw świata 2022. Gole dla biało-czerwonych strzelali Robert Lewandowski, Adam Buksa, Grzegorz Krychowiak i Karol Linetty, Zobacz WIDEO wszystkich bramek zdobytych w meczu Polska - Albania w el. MŚ 2022!

Robert Lewandowski

Polska - Albania: GOLE. Polacy objęli prowadzenie w 12. minucie za sprawą Roberta Lewandowskiego.

Polska - Albania: Gol Roberta Lewandowskiego

Rzut wolny na ok. 40. metrze wywalczył Przemysław Frankowski. Do piłki podszedł Jakub Moder, zagrał na długi słupek do Kamila Glika, a ten wyłożył futbolówkę "Lewemu".

Polska - Albania: Gol Sokola Cikalleshiego

Radość Polaków trwała niespełna kwadrans. W 25. minucie Klasu Gjasula wrzucił z głębi pola do Sokola Cikalleshiego, a ten pewnie pokonał Wojciecha Szczęsnego.

Polska - Albania: Gol Adama Buksy

Tuż przed przerwą biało-czerwoni ponownie wyszli na prowadzeniu. Dośrodkowanie z prawej strony lewą nogą wykonał Frankowski, a piłkę do bramki skierował głową debiutant Adam Buksa.

Polska - Albania: Gol Grzegorza Krychowiaka

W 54. minucie gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Genialną indywidualną akcję przeprowadził Lewandowski i wyłożył piłkę Krychowiakowi, któremu pozostało tylko dostawić nogę.

Polska - Albania: Gol Karola Linettego

Ostatnia bramka padła w 89. minucie. Moder zagrał idealną piłkę do Karola Świderskiego, ten przytrzymał ją, poczekał na Karola Linettego, a pomocnik Torino pewnym strzałem wpakował futbolówkę pod poprzeczkę.

Polska - Albania: Wynik meczu el. MŚ 2022

Ostatecznie reprezentacja Polski pokonała Albanię 4:1 w meczu czwartej kolejki eliminacji mistrzostw świata 2022.