Zamknij

Spotkanie na szczycie tuż przed meczem Polaków. Prezydent rozmawiał z Kuleszą

02.09.2021 19:09

Andrzej Duda spotkał się w czwartek w Pałacu Prezydenckim z nowo wybranym prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej - Cezarym Kuleszą. "Będziemy kibicować dziś razem naszej reprezentacji z trybun PGE Narodowy" - napisał na swoim Twitterze szef PZPN-u.

Andrzej Duda
fot. PAP

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w czwartek w Pałacu Prezydenckim z wybranym 18 sierpnia na prezesa PZPN Cezarym Kuleszą - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

W spotkaniu uczestniczyli także doradcy prezydenta Piotr Nowacki i Marcin Mastalerek, który jest jednocześnie wiceprezesem spółki prowadzącej rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy, oraz Piotr Szefer, współpracownik Kuleszy, który odpowiadał za jego kampanię wyborczą.

Polska - Albania: Andrzej Duda spotkał się z Cezarym Kuleszą tuż przed meczem

"Dziękuje bardzo, Panie Prezydencie za miłe spotkanie i rozmowę. Cieszę się, że będziemy kibicować dziś razem naszej reprezentacji z trybun PGE Narodowy" - napisał na Twitterze nowy sternik polskiego futbolu.

W czwartek o godz. 20.45 w Warszawie reprezentacja Polski zmierzy się z Albanią w spotkaniu eliminacji mistrzostw świata 2022.

18 sierpnia Kulesza w wyborach podczas zjazdu PZPN pokonał Marka Koźmińskiego 92:23 i został następcą odchodzącego ze związku po dziewięciu latach kierowania nim Zbigniewa Bońka.

Polska - Albania na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz el. MŚ 2022? Relacja live i wynik online meczu

Mecz Polska - Albania w czwartej kolejce eliminacji do mistrzostw świata 2022 odbędzie się w czwartek, 2 września, o godzinie 20:45 na PGE Narodowym. Relacja live i wynik online meczu Polska - Albania na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl/PAP