Zamknij

Polscy kadrowicze już z wyższym wykształceniem. Glik i Bednarek obronili prace

21.09.2022 16:56

Mamy środkowych obrońców najinteligentniejszych w drużynie – żartował na konferencji prasowej Kamil Glik, który właśnie obronił licencjat z zarządzania. Ten etap edukacji zakończył też Jan Bednarek.

Polscy kadrowicze już z wyższym wykształceniem. Defensorzy obronili prace
fot. LUCYNA NENOW / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Kamil Glik przyznał na konferencji, że podobnie jak jego partner z linii obrony - Jan Bednarek - właśnie obronił pracę licencjacką. – Czas leci, wiadomo, trzeba w innych dziedzinach się rozwijać, biznesowych sportowych, bo tak jak powiedziałem – czas ucieka. Trzeba myśleć o tym, co będzie za kilka lat. Niektórzy kończą podstawówkę będąc w reprezentacji – żartował Glik.

- Z czego była praca – dopytał na konferencji Tomasz Włodarczyk. - Z zarządzania – odpowiedział Glik i żartując dodał: Mamy środkowych obrońców najinteligentniejszych w drużynie. Obrońca Benevento nawiązał do tego, że Jan Bednarek bronił pracy o polskiej kadrze.

Zawodnik Aston Villi opowiedział o niej w najnowszym odcinku vloga na kanale Łączy nas piłka. - Co robiłem w Opolu? Miałem obronę pracy licencjackiej. (Stopień) Bardzo dobry. Nie pozostawiłem wyboru dziekanowi. Temat dotyczący kadry. Rola menedżera w sporcie na przykładzie reprezentacji Polski. Mówiłem, jak trener Michniewicz rozwiązuje konflikty w kadrze. Teraz magister, doktorat i profesorstwo – śmiał się Bednarek.

Liga Narodów. Dwa mecze reprezentacji Polski

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz przyznał przed czwartkowym meczem z Holandią w Lidze Narodów, że dwóch piłkarzy zmaga się z drobnymi urazami i nie wiadomo, czy będą mogli zagrać. "Jeden z nich miał być w wyjściowym składzie" - dodał.

Mecz z Holandią na PGE Narodowym rozpocznie się w czwartek o godzinie 20.45. O tej samej porze w niedzielę biało-czerwoni zmierzą się w Cardiff z Walią.

loader

RadioZET.pl/PAB