Zamknij

Brazylijski klub zerwał negocjacje z Sousą. "Nie będzie licytacji"

28.12.2021 11:17

Napływają nowe informacje w sprawie "gierek" Paulo Sousy. Z najnowszych doniesień wynika, że Portugalczyk grał na dwa fronty, przez co negocjacje z nim zerwał Internacional Porto Alegre.

Paulo Sousa
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Paulo Sousa od połowy grudnia zaczął wysyłać niepokojące sygnały w sprawie swojej przyszłości jako selekcjoner reprezentacji Polski. Portugalczyk zabawił się z całym zarządem PZPN, jednak jak się okazuje o jego dwulicowości przekonał się również jeden z brazylijskich klubów.

Od początku media sugerowały, że w wyścig o Paulo Sousę są zamieszane dwa kluby - Flamengo Rio de Janeiro oraz Internacional Porto Alegre. Dyrektor sportowy zespołu Internacionalu potwierdził, że starali się o angaż 51-latka, jednak ostatecznie zrezygnowali z jego usług.

Sousa rozwścieczył Inter Porto Alegre

Powodem zaprzestania rozmów był fakt, że Portugalczyk prowadził negocjacje na dwóch frontach, czym niesamowicie zdenerwował zarząd. - Internacional nie będzie uczestniczył w "aukcjach". Gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądało, nawet nie rozpocząłbym negocjacji. - mówił na łamach "ESPN" dyrektor Interu Porto Alegre.

W tej sytuacji w boju o trenera biało-czerwonych zostaje tylko Flamengo Rio de Janeiro. Klub z Brazylii powinien niedługo oficjalnie zaprezentować Sousę.

loader

RadioZET.pl/ESPN