Zamknij

Media: Michniewicz odsłonił karty. Oni pojadą na mundial w Katarze

16.10.2022 12:39

Tomasz Włodarczyk w programie "Pogadajmy o Piłce" na kanale Meczyki ujawnił, jakich bramkarzy Czesław Michniewicz zamierza zabrać ze sobą na mistrzostwa świata w Katarze. - Na mundial pojedzie czterech bramkarzy - ujawnił dziennikarz portalu meczyki.pl.

Czesław Michniewicz
fot. Mateusz Birecki/REPORTER/East News

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami. Za niedługo Czesław Michniewicz ogłosi kadrę reprezentacji Polski, która poleci na mundial. Przed oficjalnymi powołaniami Tomasz Włodarczyk ujawnił w programie "Pogadajmy o Piłce", na jaką czwórkę bramkarzy postawi selekcjoner.

- Możemy ogłosić, że Czesław Michniewicz zabierze na mundial czterech bramkarzy i jeżeli będą zdrowi, to na mundial pojadą Szczęsny, Skorupski, Drągowski i Grabara. Szczęsny numer 1, Skorupski żelazny numer 2 i Drągowski i Grabara, jeśli będą zdrowi - zdradził dziennikarz portalu Meczyki.pl.

Michniewicz zabierze do Kataru czterech bramkarzy

Taki wybór selekcjonera nie może dziwić. Szczęsny jest podstawowym bramkarzem Juventusu, z kolei Skorupski solidnie spisuje się w barwach Bolonii i jest pewnym punktem we włoskiej ekipie.

loader

Dobrze w koszulce Spezii prezentuje się także Bartłomiej Drągowski, który niedługo może przejść do Premier League. Natomiast Kamil Grabara notuje w ostatnim czasie świetny okres, na co składa się m.in. obroniony karny Riyada Mahreza w zremisowany 0:0 meczu z Manchesterem City.

RadioZET.pl/Meczyki.pl