Matty Cash dotrzymał słowa. Śpiewał hymn aż miło [WIDEO]

15.11.2021 21:52

Matty Cash w poniedziałek zadebiutował w pierwszym składzie reprezentacji Polski. Prawy obrońca wyszedł od początku w starciu el. MŚ 2022 z Węgrami i zaimponował kibicom jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, głośno śpiewając "Mazurka Dąbrowskiego".

Matty Cash

Jeszcze długo przed przyjazdem na zgrupowanie reprezentacji Polski Matty Cash zapewniał, że uczy się polskiego hymnu. Jak się okazało, słowa dotrzymał, co udowodnił na PGE Narodowym w Warszawie.

Dla piłkarza Aston Villi był to drugi występ w kadrze. Wcześniej na boisku pojawił się w drugiej połowie starcia z Andorą (4:1). W obu spotkaniach grał z numerem "2" na plecach.

Matty Cash śpiewa polski hymn - WIDEO

W meczu z Węgrami Cash opuścił boisko w przerwie. Tuż przed zejściem do szatni został ukarany żółtą kartką za ostry faul.

Polska ostatecznie przegrała z Węgrami 1:2. Mimo tego zajęła na koniec eliminacji drugie miejsce w grupie i zagra w barażach o awans na mundial.