Obserwuj w Google News

Jakub Moder już po operacji. Dobre wieści po zabiegu

Maciej Walasek
1 min. czytania
14.04.2022 11:40
Zareaguj Reakcja

Jakub Moder pomyślnie przeszedł operację kolana. Reprezentant Polski opublikował zdjęcie ze szpitala, informując, że zbiera siły i wraca do pracy. Przed zawodnikiem Brighton czeka długa rehabilitacja i walka z czasem o występ w MŚ w Katarze.

Jakub Moder
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Jakub Moder tuż po wygranej ze Szwecją, nie mógł długo cieszyć się z awansu na MŚ z reprezentacją Polski. Zaraz po przerwie na kadrę, 23-latek doznał kontuzji w ligowym meczu przeciwko Norwich City. Pomocnik upadł na murawę bez kontaktu z rywalem, łapiąc się za kolano. Ostatecznie nie zszedł z boiska o własnych siłach i potrzebne były nosze.

Od samego początku wszyscy kibice obawiali się o zdrowie Modera. Niestety, spełnił się najgorszy możliwy scenariusz, w którym piłkarz Brighton zerwał więzadła w kolanie. To oznacza, że czeka go kilkumiesięczna przerwa od gry.

Redakcja poleca

Jakub Moder już po operacji. Zabieg zakończył się pomyślnie

W środę późnym wieczorem Jakub Moder na Instagramie opublikował zdjęcie ze szpitala. W komentarzu poinformował, że zabieg zakończył się sukcesem i teraz "wraca do pracy".

"Operacja udana. Zbieram siły i wracam do pracy" - czytamy we wpisie.

W komentarzach posypały się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. "Zdrowia Kuba, step by step" - napisał Mateusz Borek, "Yes Sir" - dodał Bielik, który ucieszył się z wiadomości od kolegi.

RadioZET.pl