Zamknij

Istny pałac! To tutaj Polacy będą mieszkali podczas MŚ w Katarze

03.10.2022 21:38

Podczas mistrzostw świata 2022 w Katarze reprezentacja Polski zamieszka w Ezdan Palace Hotel. Rezydencja biało-czerwonych to jeden z najbardziej luksusowych obiektów na świecie.

Reprezentacja Polski
fot. GEOFF CADDICK/AFP/East News

O tym, w którym hotelu rezydować będzie reprezentacja Polski podczas mistrzostw świata 2022 w Katarze, poinformował dziennikarz portalu "Łączy Nas Piłka" i komentator Viaplay - Adam Delimat. "Ezdan Palace Hotel - tutaj w trakcie katarskiego mundialu będzie rezydować reprezentacja Polski" - napisał na Twitterze.

Zamieszczone przez dziennikarza zdjęcia obiektu wzbudzają wielki podziw. To właśnie tutaj biało-czerwoni będą przebywać podczas mundialu, który odbędzie się w dniach 20 listopada - 18 grudnia.

To tutaj Polacy będą mieszkali podczas MŚ 2022 w Katarze

Ezdan Palace Hotel mieści się w Dosze. Rezydencja wyróżnia się przede wszystkim świetną lokalizacją, na czym Robert Lewandowski i spółka tylko zyskają. Okazuje się bowiem, że wszędzie będą mieli oni bardzo blisko - 7 km do Education City Stadium (tam zagramy z Arabią Saudyjską 26 listopada), 8 km do Al Kharaitiyat, czyli bazy treningowej i 17 km do Stadium 974, na którym zmierzymy się z Meksykiem (22.11) i Argentyną (30.11).

Według informacji portalu booking.com pięciogwiazdkowy hotel oferuje najwyższy poziom luksusu. Do dyspozycji gości są m.in. przestronne apartamenty z wyłożonymi marmurem łazienkami, duży odkryty basen, strefy odnowy biologicznej, centrum fitness, spa i restauracje serwujące dania kuchni międzynarodowej, włoskiej oraz tajskiej.

Ile trzeba zapłacić za dobę w takim pałacu? W październiku za pokój dwuosobowy typu Superior cena ta wynosi około 1,1 tysiąca złotych za noc z wliczonym śniadaniem. Miejsca na listopad i grudzień są już całkowicie zarezerwowane.

loader

RadioZET.pl