Obserwuj w Google News

Reprezentant Polski nie jedzie na MŚ w Katarze? Borek przekazał fatalne wieści

1 min. czytania
25.07.2022 14:00
Zareaguj Reakcja

Mateusz Borek podczas programu "Moc Futbolu" na Kanale Sportowym podzielił się najnowszymi doniesieniami w sprawie stanu zdrowia Jakuba Modera. Jak się okazuje, rehabilitacja nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami.

Jakub Moder
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Jakub Moder w poprzednim sezonie Premier League doznał fatalnej kontuzji. Uraz Polaka w meczu z Norwich City nie pozwolił mu na zejście z boiska o własnych siłach. Dokonał tego z pomocą fizjoterapeutów. Następnie został zwieziony na noszach.

Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że pomocnik Brighton doznał zerwania więzadeł w kolanie. Już wtedy było wiadomo, że 23-latek będzie walczył z czasem, by wykurować się na mistrzostwa świata w Katarze. Mateusz Borek na Kanale Sportowym zdradził, jak obecnie przebiega rehabilitacja piłkarza.

Redakcja poleca

Koniec marzeń o mundialu dla Modera?

- Okazuje się, że ta jego rehabilitacja była niestety źle poprowadzona w Anglii i konieczny będzie drugi zabieg. To praktycznie wyklucza go z udziału w mistrzostwach świata. Patrzę, ile jest pieniędzy w lidze angielskiej i rosyjskiej, i myślę, że tam jest najgorsza opieka medyczna w stosunku do potencjału finansowego. Mogliby mieć wszystko, najlepszych specjalistów z całego świata - przekazał w programie "Moc Futbolu".

Tegoroczny mundial przypada na końcówkę 2022 roku. 21 listopada zaplanowane jest oficjalne rozpoczęcie tej imprezy.

RadioZET.pl/Kanał Sportowy