Obserwuj w Google News

Grzegorz Krychowiak odpowiedział dziennikarzowi ws. Lewandowskiego

1 min. czytania
29.03.2021 20:26
Zareaguj Reakcja

Grzegorz Krychowiak odpowiedział na Twitterze Michałowi Kołodziejczykowi w sprawie jego wpisu na temat wystawienia Roberta Lewandowskiego w meczu z Andorą. - Nie wierzę, że ekspert sportowy mógł coś takiego napisać – czytamy.

Grzegorz Krychowiak
fot. PAP

Grzegorz Krychowiak wypowiedział się w sprawie Roberta Lewandowskiego. Przypomnijmy, że piłkarz Bayernu od pierwszej minuty wystąpił w niedzielnym meczu z Andorą. Kapitan reprezentacji Polski zdobył dwa gole i po godzinie gry opuścił murawę z kontuzją kolana. Uraz wykluczył udział 32-latka w środowym starciu z Anglią, co potwierdziły poniedziałkowe badania.

Wielu kibiców i samych dziennikarzy głośno komentowało całą sytuację, krytykując decyzję Paulo Sousy. Dziwili się, że Portugalczyk wystawił napastnika w meczu ze słabszym przeciwnikiem i nie dał mu odpocząć przed ważniejszym pojedynkiem na Wembley.

Grzegorz Krychowiak odpowiedział dziennikarzowi ws. wystawienia Lewandowskiego

Redakcja poleca

- Nawet nie będę pytał, czy warto było szaleć tak. Skrajna głupota i nieodpowiedzialność w ogóle wystawiać Lewandowskiego na Andorę. Gratulacje dla wszystkich odpowiedzialnych. Będzie fajnie z Anglią, może być historycznie – napisał Michał Kołodziejczyk.

Na wpis dyrektora Canalu+Sport odpowiedział Krychowiak. - Nie wierzę, że ekspert sportowy mógł coś takiego napisać - napisał gracz Lokomotiwu Moskwa.

- Fakt, bez Lewego z Andorą mogło nie być trzech punktów - odpisał mu Kołodziejczyk.

Bez tytułu
fot. Twitter screen

Jednak żaden wpis nie uzdrowi Roberta Lewandowskiego, przez co reprezentacja Polski w środę będzie musiała stawić czoła Anglikom bez swojego lidera. Relacja na żywo z tego meczu zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl