Zamknij

Fabrizio Romano: klub z Bliskiego Wschodu złożył ofertę Krychowiakowi

06.07.2022 07:54

Al Shabab, klub z Arabii Saudyjskiej, złożył ofertę kontraktu Grzegorzowi Krychowiakowi – poinformował w środę Fabrizio Romano.

Fabrizio Romano: klub z Arabii Saudyjskiej złożył ofertę Krychowiakowi
fot. VIRGINIE LEFOUR/AFP/East News

Grzegorz Krychowiak, który ostatnie miesiące spędził w AEK-u Ateny, jest dalej piłkarzem rosyjskiego Krasnodaru. Reprezentant Polski najprawdopodobniej będzie chciał opuścić klub ze względu na obecną sytuację na Ukrainie, co umożliwia mu regulacja FIFA. Pozwala ona na zawieszenie przez piłkarza kontraktu z rosyjskim lub ukraińskim klubem z powodu inwazji Rosji na naszego wschodniego sąsiada.

Sytuację Grzegorza Krychowiaka chce wykorzystać Al Shabab, klub z Arabii Saudyjskiej, który – jak poinformował Fabrizio Romano – złożył mu propozycję kontraktu. „Oferta jest na stole, teraz wszystko zależy od piłkarza” – napisał na Twitterze włoski specjalista ds. kontraktów.

Al-Shabab to klub ze stolicy Arabii Saudyjskiej – Rijadu. Prowadzi go Claudio Prates, były szkoleniowiec brazylijskiej Bahii. Gdyby reprezentant Polski zaakceptował ofertę Saudów, w szatni spotkałby Alfreda N'Diaye, byłego zawodnika Villarrealu, Betisu i Wolverhampton, a także Evara Banegę, znakomitego argentyńskiego pomocnika grającego wcześniej m.in. w Sevilli, Valencii, Atletico i Interze Mediolan. 

loader