Obserwuj w Google News

Znamy ostatniego rywala kadry przed MŚ. Pożegnanie reprezentacji na Narodowym

1 min. czytania
28.09.2022 12:28
Zareaguj Reakcja

PZPN potwierdził, że Chile będzie ostatnim rywalem Polski przed fazą grupową mistrzostw świata w Katarze. Spotkanie z rywalem z Ameryki Południowej zostanie rozegrane na Stadionie Narodowym.

Chile ostatnim rywalem Polski przed MŚ. Pożegnanie reprezentacji na Narodowym
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

P ZPN potwierdził, że Chile będzie ostatnim rywalem  reprezentacji Polski przed fazą grupową mistrzostw świata w Katarze. Spotkanie z rywalem z Ameryki Południowej zostanie rozegrane na Stadionie Narodowym.

Reprezentacja Polski zmierzy się z Chile 16 listopada. „Spotkanie odbędzie się na Stadionie Narodowym. Dzień później biało-czerwoni wylecą na mistrzostwa świata do Kataru” – poinformował PZNP na portalu Łączy nas Piłka.

To, że naszym rywalem będzie właśnie Chile wiadomo było od kilku miesięcy. Potrzebne było jedynie potwierdzenie. - Trener chciał grać z reprezentacją z Ameryki Południowej, która jest zbliżona system gry do Meksyku. Myślę, że to odpowiedni przeciwnik przed wylotem na mundial – przekazał kilka dni temu prezes PZPN, Cezary Kulesza, na antenie Polsatu Sport Premium.

Redakcja poleca

Sprzedaż biletów rozpocznie się 24 października. Będą one dostępne wyłącznie dla osób posiadających aplikację InPost Fresh. Sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców wystartuje zaś na portalu Łączy Nas Piłka 27 października. 

W fazie grupowej mundialu reprezentacja Polski zmierzy się z Meksykiem (22 listopada), Arabią Saudyjską (26 listopada) i Argentyną (30 listopada).

RadioZET.pl/PAP