Obserwuj w Google News

Cash dostał specjalny prezent od kibiców Polski. "Będzie pamiątka"

2 min. czytania
30.03.2022 18:52
Zareaguj Reakcja

Awans Polski na mundial to wydarzenie, które zapamięta na zawsze Matty Cash. Obrońca miał w Chorzowie całkiem pokaźne grono dopingujących mu najbliższych. Ojciec Casha, Stuart Cash w rozmowie z Piotrem Koźmińskim na łamach WP Sportowe Fakty przyznał, że syn otrzymał od fanów reprezentacji Polski specjalny prezent.

Matty Cash
fot. Zhang Zhang/Xinhua News/East News

Rodzice Matty'ego Casha z trybun Stadionu Śląskiego w Chorzowie oglądali występ swojego syna w meczu przeciwko Szwecji. Reprezentant Polski rozegrał pełne spotkanie, a po ostatnim gwizdku świętował razem z drużyną awans do mistrzostw świata w Katarze.

W rozmowie z WP Sportowe Fakty ojciec Casha, Stuart Cash ujawnił, że po spotkaniu jego rodzina została zaproszona na imprezę, celebrującą zwycięstwo. - Zostaliśmy zaproszeni na after party, aby świętować z Mattym i reprezentacją. Miałem też okazję poznać trenera, bardzo mi przypadł do gustu. A czy Matty spróbował polskiej wódki, tak jak zapowiadał? Mogę przyznać, że tak - zdradził.

Redakcja poleca

Cash dostał specjalny prezent od kibiców reprezentacji Polski

- A jeszcze co do trunków, to syn dostał prezent od kibiców, którzy pojawili się w hotelu. To właśnie butelka polskiej wódki, Soplica. Ale Matty na pewno jej nie wypił, jest bezpieczna w mojej walizce. Za chwilę poleci z nami jako pamiątka do Anglii - opowiadał Cash senior.

Ojciec przyznał również, że obecna forma syna jest najlepszą w karierze. - Syn ustabilizował pozycję w Premier League. Jest coraz lepszy pod wieloma względami, a ma dopiero 24 lata, więc sporo może jeszcze polepszyć. I, co ważne, gra w bardzo dobrym, rozwijającym się klubie. Uważam, że mecz ze Szwedami był jego najlepszym w kadrze - powiedział.

RadioZET.pl/WP SportoweFakty