Zamknij

Były reprezentant Albanii uderza w Zielińskiego. "Prosty chłopak bez ambicji"

12.10.2021 17:00

Igli Tare w kontrowersyjnych słowach odniósł się do Piotra Zielińskiego. - To prosty chłopak, nie ma większych ambicji - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" były reprezentant Albanii.

Piotr Zieliński
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS
  1. Eliminacje MŚ 2022: mecz Polska - Albania
  2. Albania - Polska: Relacja i wynik meczu

Obecny dyrektor sportowy rzymskiego Lazio wypowiedział się przy okazji meczu Albania - Polska w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Tare wierzy w swoją reprezentację, że ta nie tylko ogra biało-czerwonych, ale też wywalczy pierwszy w historii awans na mundial.

Eliminacje MŚ 2022: mecz Polska - Albania

Największym echem odbiły się jednak jego słowa dotyczące Piotra Zielińskiego.

- To świetny pomocnik, który może grać na absolutnie najwyższym poziomie. On sam nie wie, jak jest dobry. To prosty chłopak, nie ma większych ambicji, aby wejść na najwyższy poziom. Jak to się zmieni, będzie jednym z najlepszych pomocników świata - powiedział.

- Zieliński ma wszystko, aby osiągnąć wyższy poziom. Wojciech Szczęsny też jest bardzo dobrym bramkarzem. Zresztą wielu waszych piłkarzy gra we Włoszech, stąd dobrze ich znam. Kamil Glik to doświadczony obrońca. Wiem, że obecnie występuje w drugoligowym Benevento, ale to cały czas ważny zawodnik. Znam też Karola Linettego czy Bartosza Bereszyńskiego - dodał.

loader

Albania - Polska: Relacja i wynik meczu

Mecz Albania - Polska na żywo we wtorek o godzinie 20.45. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.