Zamknij

Bartosz Slisz skreślony przez Sousę. Piłkarz wypadł z meczu Anglia - Polska

31.03.2021 16:24

Bartosz Slisz wypadł z kadry przed meczem Anglia - Polska. Paulo Sousa skreślił pomocnika z szerokiego składu na kilka godzin przed spotkaniem na Wembley.

Paulo Sousa
fot. PAP

Bartosz Slisz nie zadebiutuje w reprezentacji Polski w starciu z Anglikami. Paulo Sousa zdecydował się skreślić 22-latka z szerokiej kadry meczu na Wembley. Portugalczyk miał do dyspozycji 24 piłkarzy, ale na ławce rezerwowych może znajdować się maksymalnie dwunastu zawodników.

Slisz po raz pierwszy został powołany do reprezentacji Polski. Jednak w czasie marcowego zgrupowania nie zdołał przekonać do siebie selekcjonera, dlatego pojedynek z Anglią obejrzy z wysokości trybun.

Anglia - Polska: Bartosz Slisz skreślony przez Paulo Sousę

50-letni trener powołał łącznie 27 piłkarzy, ale z powodu kontuzji Roberta Lewandowskiego i zakażenia koronawirusem przez Mateusza Klicha i Łukasza Skorupskiego, skład Polaków nieco się zmniejszył.

loader

Anglia – Polska na żywo odbędzie się w środę, 31 marca o godzinie 20:45. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl. W innych meczach „polskiej” grupy Andora podejmie Węgry, a San Marino zmierzy się z Albanią.

RadioZET.pl