Arkadiusz Milik kontuzjowany w meczu ze Szkocją! Musiał zejść z boiska

24.03.2022 21:24

Arkadiusz Milik już w pierwszej połowie meczu ze Szkocją musiał zejść z boiska. Napastnik reprezentacji Polski nabawił się kontuzji mięśniowej.

Arkadiusz Milik

Milik opuścił boisko już w 27. minucie. W pewnym momencie po prostu usiadł na murawie i poprosił o zmianę. Wyraźnie trzymał się za lewą nogę.

Szkocja - Polska. Arkadiusz Milik z kontuzją

- Lekko ukłuło go w mięśniu dwugłowym - powiedział kilka chwil po jego zejściu z boiska komentujący to spotkanie dla TVP Mateusz Borek.

Miejsce Milika na boisku zajął Krzysztof Piątek.

Na ten moment nie wiemy, jak poważna jest to kontuzja i czy zawodnik będzie gotowy do gry 29 marca, gdy w finale baraży o awans do mistrzostw świata w Katarze zagramy ze zwycięzcą pojedynku Szwecja - Czechy.

Bartosz Salamon także z urazem

Kilka minut później trener Czesław Michniewicz zmuszony był przeprowadzić drugą zmianę. Tym razem kontuzji doznał Bartosz Salamon. Jego miejsce na murawie zajął Krystian Bielik.

Ostatecznie Polska zremisowała ze Szkocją 1:1. Gola dla biało-czerwonych w doliczonym czasie gry z rzutu karnego zdobył Piątek.