Zamknij

Krzysztof Jackowski zdradził wizję przed meczem Anglia - Polska

31.03.2021 17:13

Krzysztof Jackowski miał wizję przed meczem Anglia – Polska w el. MŚ 2022. Znany jasnowidz na łamach „Super Expressu” zdradził, jak potoczy się spotkanie biało-czerwonych i kto wygra to starcie.

reprezentacja Polski
fot. PAP

Mecz Anglia – Polska budzi wielkie emocje w sercach kibiców, którzy nie mogą doczekać się pierwszego gwizdka. Wielu fanów zastanawia się, jak będzie wyglądała gra zespołu Paulo Sousy bez Roberta Lewandowskiego. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego zaczną bardzo dobrze, ale ich moc zacznie szybko spadać.

- Zaczniemy z impetem, ale krótki to będzie impet. No i potem tak tylko będziemy sobie oglądali ten mecz. Potem emocje opadną. Może będzie kilka zrywów i to wszystko. Właśnie takie miałem odczucia – podkreślił jasnowidz w wywiadzie dla „Super Expressu”.

loader

Anglia - Polska: Krzysztof Jackowski ujawnił przebieg gry

Według Jackowskiego pierwsza bramka padnie po chaosie w polu karnym, a strzelec zdobędzie gola głową.

- Nie typuję wyniku meczu, ale jest jedna rzecz: jedna bramka, kto wie, czy nie pierwsza wpadnie z wielkiego takiego zakotłowania, zamieszania w polu karnym To mi się mocno skojarzyło. Ta bramka będzie wbita główką - przekonywał jasnowidz.

Anglia - Polska: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Oczywiście te słowa należy traktować z przymrużeniem oka, a czystą prawdę poznamy już od godziny 20:45. Relacja na żywo z meczu Anglia - Polska zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl