Zamknij

Albańscy kibice atakują żonę Karola Świderskiego. "Kim jest ta dz***a?"

13.10.2021 14:31

Karol Świderski został zaatakowany przez albańskich kibiców nie tylko na boisku, ale też w mediach społecznościowych. Internauci dopuścili się też obrzydliwych komentarzy na temat żony napastnika reprezentacji Polski.

Karol Świderski z żoną
fot. Instagram/Karol Świderski

Świderski tuż po zdobyciu gola w meczu z Albanią (1:0) został obrzucony butelkami. Atak był tak niebezpieczny, że sędzia Clement Turpin przerwał mecz i nakazał zawodnikom zejście do szatni. Strzelec jedynej bramki atakowany był także, gdy udzielał pomeczowego wywiadu. W jego stronę znów poleciały różne przedmioty.

Jak się jednak okazuje, na tym nie poprzestało. Internauci szybko odnaleźli profil Świderskiego w mediach społecznościowych i zaczęli komentować zdjęcie, które wrzucił do sieci... 34 tygodnie temu. Co gorsza, piłkarz pozuje na nim z żoną, a fotografia pochodzi ze ślubu. Tym bardziej obrzydliwe wydają się komentarze, jakie niektórzy zaczęli pod nim zostawiać.

Albania - Polska: Atak kibiców na Karola Świderskiego i jego żonę

- Kim jest ta dz***a? Albania górą, polski sku******u - napisał jeden z komentujących. "Je**ć Polskę", "Je**ć twoją żonę", "Je**ć cię, Albania pie****i twoją matkę" - to inne przykłady chamskich wpisów.

Na szczęście pojawia się też mnóstwo komentarzy kibiców reprezentacji Polski, którzy gratulują piłkarzowi zdobytego gola i życzą sukcesów w kolejnych występach.

Przypomnijmy, że Polska dzięki pokonaniu Albanii wyprzedziła rywali w tabeli i na dwie kolejki przed końcem eliminacji MŚ 2022 zajmuje drugie miejsce, gwarantujące grę w barażach. W listopadzie biało-czerwoni zagrają jeszcze z Andorą i Węgrami.