Zamknij

Albania - Polska. Paulo Sousa przed meczem: "To pojedynek o wszystko"

11.10.2021 19:24

Paulo Sousa wziął udział w poniedziałkowej konferencji prasowej przed wyjazdowym meczem z Albanią w ramach eliminacji mistrzostw świata 2022 i przyznał, że spotkanie to będzie dla reprezentacji Polski "pojedynkiem o wszystko". Dodał, że wciąż ma wątpliwości co do wyglądu pierwszej jedenastki na to starcie.

Paulo Sousa
fot. PAP
  1. Albania - Polska. Paulo Sousa przed meczem: "To pojedynek o wszystko"
  2. Albania - Polska na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz? Relacja live i wynik online

Reprezentacja Polski rywalizuje z Albanią w eliminacjach mistrzostw świata 2022 o drugą pozycję w grupie I, która pozwoli walczyć o awans na mundial w dwustopniowych barażach. Trzy mecze przed końcem tej fazy kwalifikacji Albania ma punkt więcej i w przypadku zwycięstwa z biało-czerwonymi będzie bardzo blisko zajęcia drugiego miejsca, za niepokonaną dotychczas Anglią.

- To mecz o wszystko - skwitował krótko Paulo Sousa przed wtorkowym spotkaniem. Dodał jednak, że dobre ostatnio wyniki uczyniły jego piłkarzy pewniejszymi siebie, dlatego nie martwi się o korzystny rezultat z Albańczykami.

Albania - Polska. Paulo Sousa przed meczem: "To pojedynek o wszystko"

- Wyniki dają nam coraz większą pewność siebie, ale budowanie drużyny to proces, który cały czas trwa. Musimy skupić się na budowaniu mentalności zwycięzców. To bardzo ważne - powiedział portugalski szkoleniowiec na konferencji prasowej w Tiranie.

Jak dodał, ma dwie wątpliwości co do składu, jakim Polska rozpocznie wtorkowy pojedynek.

- Decyzję podejmiemy po ostatnim treningu - przekazał.

Albania - Polska na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz? Relacja live i wynik online

Mecz Albania - Polska w eliminacjach mistrzostw świata 2022 odbędzie się we wtorek, 12 października, o godzinie 20:45, na Air Albania Stadium w Tiranie. Relacja live i wynik online meczu Albania - Polska na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP