Zamknij

Albania - Polska: O której godzinie mecz eliminacji MŚ 2022?

12.10.2021 20:29

Albania - Polska: godzina i data. Kiedy drugi mecz Polaków w październikowych spotkaniach el. MŚ 2022? O której godzinie Polska - Albania? Przed biało-czerwonymi arcyważne starcie, które zadecyduje o rozkładzie miejsc w tabeli grupy I. Relacja i wynik meczu Polska - Albania na żywo na sport.radiozet.pl.

Polska - Albania GODZINA, DATA. Kiedy grają Polacy? O której godzinie mecz?
fot. PAP/Radek Pietruszka
  1. Albania - Polska: DATA, GODZINA
  2. Albania - Polska: mecz NA ŻYWO

Reprezentacja Polski w Tiranie zagra arcyważny mecz. Polacy w tabeli grupie I el. MŚ 2022.znajdują się tuż pod Albanią - tracimy do niej 1 punkt (Polska ma 14, a Albania 15 pkt). Jeśli chcemy awansować na drugie, dające awans do baraży miejsce w tabeli, musimy zdobyć 3 punkty. 

Albania - Polska: DATA, GODZINA

- Zależymy od nas samych. By zagrać w barażach, musimy wygrywać. Gdyby Albania przegrała z Węgrami, dla nas także byłby to kluczowy mecz. Jeśli chodzi o nich - mój kolega Włoch nie zostawia nam dużo miejsca. Musimy liczyć na siłę indywidualną, ale i intensywność i koncentrację. Musimy mieć jak najwyższą jakość na określonych pozycjach - stwierdził Paulo Sousa w pomeczowej rozmowie z TVP Sport.

Polska - Albania: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć mecz el. MŚ na żywo online?

Albanię czekają jeszcze spotkania z Polską (12.10), Anglią (12.11, mecz wyjazdowy) i Andorą (15.11). Polacy zagrają z Albanią, Andorą (12.11, mecz wyjazdowy) i Węgrami (15.11).

Baraże el. MŚ 2022: Jak wyglądają? Kto w nich zagra? [ZASADY]

 Liderem w grupie pozostaje Anglia, która ma 19 punktów na koncie i pewnie zmierza po triumf w grupie I el. MŚ 2022.

Albania - Polska: mecz NA ŻYWO

Polska - Albania na żywo odbędzie się we wtorek 12 października o godzinie 20:45. Relację live będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl