Obserwuj w Google News

Media: reprezentacja zagra jeszcze jeden mecz towarzyski. Znamy datę i rywala

1 min. czytania
19.06.2023 22:03
Zareaguj Reakcja

Reprezentacja Polski w listopadzie zagra towarzyski mecz z Łotwą – twierdzi portal sport.pl. Do spotkania ma dojść na Stadionie Narodowym.

Media: reprezentacja zagra jeszcze jeden mecz towarzyski. Znamy datę i rywala
fot. Beata Zawadzka/East News

Polska, według informacji portalu, miałaby zagrać mecz towarzyski z Łotwą w listopadzie, a dokładniej w terminie, w którym wiele europejskich drużyn rozegra spotkania eliminacyjne. Mowa tu o dniach 20-21 listopada (poniedziałku i wtorku). 

Ponieważ w eliminacjach  Euro 2024 biało-czerwoni znaleźli się w 5-zespołowej grupie 20 lub 21 listopada pauzują. W takiej samej sytuacji jest choćby Cypr, Irlandia, Malta, Łotwa, Austria i Litwa. Niektóry z tych drużyn mają już swoje plany, co oficjalnie ogłoszono” – pisze sport.pl.

Polscy piłkarze w listopadzie przyjadą do Polski na zgrupowanie, w trakcie którego zmierzą się z Czechami na Stadionie Narodowym. Mecz odbędzie się 17 listopada, a trzy dni potem, według medialnych doniesień, biało-czerwoni zagrają z Łotwą.

Redakcja poleca

Media: reprezentacja Polski zagra w listopadzie mecz towarzyski 

Mecz z Czechami będzie ostatnim spotkanie w eliminacjach do Euro 2024. Wcześniej zagramy z Mołdawią (20.06), Wyspami Owczymi i Albanią (7.09, 10.09), Wyspami Owczymi i Mołdawią (12.10, 15.10).