,

Neymar stracił fortunę. Reakcja? Wszyscy oglądali to na żywo

30.03.2023 09:31

Neymar w ostatnim czasie organizuje coraz więcej streamów, podczas których gra w pokera. W ostatniej rozgrywce piłkarz Paris Saint-Germain przegrał aż milion euro. Jego reakcja szybko obiegła media społecznościowe.

Neymar
fot. Twitter

Neymar od wielu lat zalicza się nie tylko do ścisłego topu najlepszych piłkarzy świata, ale też najlepiej zarabiających. Biorąc pod uwagę fakt, że jego zarobki sięgają nawet 80 milionów euro brutto rocznie, przegrany milion w pokera nie powinien robić na nim wrażenia. Jaka była reakcja Brazylijczyka? Zaczęło się od płaczu, skończyło na śmiechu. Kibice wszystko śledzili w transmisji na żywo.

Neymar przegrał milion euro w pokera. Jego reakcja trafiła do sieci

Neymar dobrze bawi się w internecie, ale jego ostatnie piłkarskie miesiące nie należały do najlepszych. Pod koniec 2022 roku jego Brazylia niespodziewanie odpadła już w 1/4 finału mistrzostw świata, przegrywając po rzutach karnych z Chorwacją. Potem 31-latek wrócił do Paryża z misją podboju Ligi Mistrzów. Jego PSG przegrało jednak już w 1/8 finału z Bayernem Monachium. Na dodatek sam "Ney" nie zagrał w rewanżu z powodu kontuzji. Uraz jest na tyle poważny, że nie wiadomo, czy wróci jeszcze do gry w tym sezonie.

Zobacz również: Najczęściej wyszukiwani piłkarze 2023 roku. Lewandowski przegrał z gigantami

Gwiazdor Brazylii trafił do Paris Saint-Germain w 2017 roku za rekordową do dziś kwotę 222 milionów euro. Wcześniej przez cztery lata bronił barw Barcelony. W swoim dorobku ma między innymi dwa mistrzostwa Hiszpanii, trzy Puchary Króla, Ligę Mistrzów, cztery mistrzostwa Francji czy trzy Puchary Francji. Jest także najskuteczniejszym piłkarzem w historii swojej reprezentacji.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się