Obserwuj w Google News

Bramkarz PSG walczy o życie. Przejmujący wpis jego żony

1 min. czytania
30.05.2023 20:29
Zareaguj Reakcja

Sergio Rico cały czas pozostaje na oddziale intensywnej opieki medycznej i jest podłączony do aparatury podtrzymującej życie. Żona bramkarza PSG zdecydowała się opublikować przejmujący wpis w mediach społecznościowych. "Nie zostawiaj mnie samej" - pisze Alba Silva.

Sergio Rico
fot. POOL GETTY/Associated Press/East News

Dramatyczna wiadomość o wypadku Sergio Rico w niedzielę zelektryzowała całe piłkarskie środowisko. Bramkarz Paris Saint-Germain za zgodę klubu wybrał się do El Rocio w Andaluzji. - Po spędzeniu nieco ponad półtorej godziny z rodziną i przyjaciółmi miał wypadek po potrąceniu go przez wóz z mułem i uciekającym koniem - cytował rodzinę portal Footmercato.

29-latek helikopterem został przetransportowany do szpitala. Doznał urazu czaszkowo-mózgowego, a jego stan od początku określany był jako ciężki. Funkcje życiowe podtrzymuje aparatura.

Redakcja poleca

Wpis żony Sergio Rico łamie serce

O tym, jak poważna jest sytuacja, najlepiej świadczy przeszywający i rozdzierający serce wpis jego żony Alby Silvy. "Nie zostawiaj mnie samej, kochanie, ponieważ przysięgam, że nie mogę i nie wiem, jak żyć bez ciebie. Czekamy na ciebie, moje życie, tak bardzo cię kochamy" - napisała kobieta na Instagramie. Do postu dodała zdjęcie z ceremonii ślubnej, która odbyła się rok temu.

PSG nie udziela informacji na temat stanu zdrowia swojego zawodnika. We wtorek decyzją prezydenta klubu Nassera Al-Khelaifiego odwołano uroczystą kolację, podczas której chciano świętować wywalczenie tytułu mistrza Francji.

RadioZET.pl/Alba Silva Instagram