Gwiazdor PSG oskarżony o gwałt. Prokuratura wszczęła śledztwo

27.02.2023 20:52

Szokujące doniesienia z Francji. "Le Parisien" poinformował, że Achraf Hakimi został oskarżony o gwałt. Dziennik dodaje, że prokuratura wszczęła już śledztwo w sprawie gwiazdora PSG.

Achraf Hakimi
fot. ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/East News

Achraf Hakimi musi mierzyć się obecnie z poważnymi oskarżeniami. Dziennik "Le Parisien" informuje, że gwiazdor Paris Saint-Germain został oskarżony o gwałt przez 23-letnią kobietę z Francji.

Gwiazdor PSG oskarżony o gwałt

Wszystko miało mieć miejsce w ubiegły weekend. Hakimi miał zaprosić nowo poznaną kobietę do swojego domu. W tym samym czasie jego żona i dwójka dzieci przebywali w Dubaju. W mieszkaniu piłkarza miało dojść do przerażających scen.

Z zeznań kobiety wynika, że Marokańczyk pocałował ją w usta, a potem, pomimo jej protestów podciągnął ubrania do góry i zaczął całować piersi. Ofiara dodała, że doszło także do penetracja pochwy za pomocą dłoni.

Prokuratura wszczęła śledztwo

Dziennik informuje, że kobiecie udało się uwolnić za pomocą odepchnięcia mężczyzny nogą. Później 23-latka miała wysłać wiadomość SMS do swojego znajomego, który pośpieszył na ratunek.

Kobieta złożyła oświadczenie o popełnieniu gwałtu na komendzie policji. Jednocześnie odmówiła złożenia skargi. Na razie poszkodowana nie została przesłuchana przez śledczych.

RadioZET.pl/Le Parisien