Obserwuj w Google News

Milik zaproponowany kilku klubom. Marsylia rozmawia z prawdziwymi gigantami

1 min. czytania
17.08.2022 11:01
Zareaguj Reakcja

Jak poinformował Karim Bennani z Prime Video Sport France, Arkadiusz Milik może opuścić Olympique Marsylia. Polak został zaoferowany trzem znanym ekipom. Wśród nich jest Manchester United.

Arkadiusz Milik
fot. LOIC VENANCE/AFP/East News

Arkadiusz Milik w styczniu 2021 roku trafił do  Olympique Marsylia z SSC Napoli na zasadzie wypożyczenia. Po dobrym okresie spędzonym na Stade Velodrome klub zdecydował się wykupić napastnika za osiem milionów euro.

Nie jest wykluczone, że 28-letni napastnik długo nie zagrzeje miejsca w ekipie wicemistrza Francji. Dziennikarz stacji Prime Video Sport France Karim Bennani w mediach społecznościowych przekazał zaskakujące informacje w sprawie Milika.

Redakcja poleca

Milik zaoferowany wielkim firmom

Okazuje się, że Marsylia zamierza sprzedać swojego snajpera. Klub miał zaoferować go trzem zasłużonym markom. Mowa tutaj o Juventusie Turyn, Manchesterze United oraz Evertonie. 

To nie pierwszy raz, kiedy Polak jest łączony z transferem do "Starej Damy". Za to Everton i Manchester United szukają środkowego napastnika. Niewykluczone, że transfer dojdzie do skutku. Do końca okienka transferowego zostały lekko ponad dwa tygodnie. 

RadioZET.pl/Karim Bennani