Obserwuj w Google News

Mbappe zaskoczył. "Odrzucenie oferty Realu było najlepszą decyzją"

1 min. czytania
23.05.2022 16:56
Zareaguj Reakcja

Kylian Mbappe razem z prezesem PSG Nasserem Al-Khelaifim wziął udział w specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej. Gwiazdor paryżan w swojej wypowiedzi poruszył temat niedoszłej przeprowadzki do Realu Madryt.

Kylian Mbappe
fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Kylian Mbappe ostatecznie nie odszedł z PSG. Klub ze stolicy Francji przed meczem z Metz oficjalnie poinformował, że francuski napastnik zostaje Parc des Princes, a jego nowa umowa obowiązuje do czerwca 2025 roku.

Informacja o przedłużeniu umowy przez Francuza to z pewnością ogromny cios dla Realu Madryt. Nie jest tajemnicą, że "Królewscy" desperacko walczyli o zakontraktowanie 23-latka. Teraz sam zainteresowany odniósł się do całej sytuacji. - To była trudna, ale też najlepsza decyzja, jaka tylko mogłem podjąć. Przemyślałem tę sprawę tydzień temu, ale czekałem z ogłoszeniem tej informacji. Wiedziałem, co zrobię, zanim jeszcze zadzwoniłem do Florentino Pereza - zaznaczył.

Redakcja poleca

Mbappe skomentował odrzucenie oferty Realu Madryt

- Mam mnóstwo szacunku do Realu Madryt i samego Florentino Pereza. Próbowali zrobić dla mnie wszystko i uczynić mnie naprawdę szczęśliwym. Właśnie dlatego samemu poinformowałem ich o swojej decyzji - dodał zawodnik.

Jednocześnie Mbappe zaznaczył, że nie zamyka się na przenosiny do stolicy Hiszpanii. - Nie jestem też pewny, co wydarzy się za trzy lata. Z zarządem Realu Madryt łączą mnie świetne relacje - podkreśliła gwiazda PSG.

RadioZET.pl