Obserwuj w Google News

95-letnia prababcia Cesca Fabregasa pokonała COVID-19

1 min. czytania
30.04.2020 09:58
Zareaguj Reakcja

Cesc Fabregas, gwiazdor reprezentacji Hiszpanii i AS Monaco, opublikował w mediach społecznościowych wzruszający wpis, w którym poinformował, że jego 95-letnia prababcia wygrała walkę z koronawirusem.

Prababcia Fabregasa pokonała COVID-19
fot. Cesc Fabregas/Instagram

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Koronawirus SARS-CoV-2 jest groźny przede wszystkim dla osób starszych, schorowanych. To oni są szczególnie narażeni na powikłania i stanowią znaczną część wszystkich ofiar śmiertelnych. W grupie 70+ zdarzają się także ozdrowienia. I właśnie taką osobą jest prababcia Fabregasa.

- Wyszła z tego w wieku 95 lat! Moja prababcia jest superbohaterką, ale nigdy nie byłoby to możliwe bez pomocy lekarzy i pielęgniarek. To oni oddają całych siebie w każdej chwili, byśmy mogli żyć i czuć się lepiej w tych trudnych czasach - napisał piłkarz w mediach społecznościowych.

Cesc Fabregas - kariera, sukcesy

Cesc Fabregas, który 4 maja będzie świętował 33. urodziny, przeniósł się do AS Monaco w styczniu 2019 roku z Chelsea Londyn. Jest jednym z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii - na swoim koncie ma tytuł mistrza świata, dwa złote medale mistrzostw Europy oraz tytuły mistrza Hiszpanii i Anglii. Do kolekcji brakuje mu tylko triumfów w europejskich pucharach.

Koronawirus - aktualne dane. Co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/se.pl