Obserwuj w Google News

Musieli przerwać mecz Ligi Mistrzów. Nagle przemówił spiker

1 min. czytania
09.11.2023 10:54
Zareaguj Reakcja

Kibice na meczu Ligi Mistrzów Kopenhaga - Manchester United byli świadkami dramatycznych scen. Podczas spotkania na trybunie zasłabł jeden z kibiców. Sędzia przerwał pierwszą połowę, a do mężczyzny ruszyły służby medyczne. Na szczęście po kilku minutach spiker mógł przekazać dobre wieści.

mecz Ligi Mistrzów
fot. JONATHAN NACKSTRAND/AFP/East News

Mecz Manchesteru United z Kopenhagą przyniósł kibicom mnóstwo emocji. Mimo prowadzenia Czerwonych Diabłów 2:0 goście wypuścili wygraną z rąk. Nie dość, że grali w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartką ukarany został Marcus Rashford, tak dodatkowo Duńczycy zwyciężyli 4:3.

Jednak jeszcze przed przerwą fani zgromadzeni na trybunach byli świadkami dramatycznych chwil, kiedy pojawiły się służby medyczne. Sędzia przerwał spotkanie z powodu zasłabnięcia jednego z kibiców. Lekarze rozpoczęły reanimację, która na szczęście zakończyła się pomyślnie.

Kibic reanimowany na meczu Ligi Mistrzów

Kilka minut później spiker przekazał, że fan odzyskał przytomność i znajduje się pod opieką specjalistów. W związku z tym arbiter doliczył aż 13 minut do pierwszej części starcia. Po porażce z Kopenhagą Manchester United zamyka tabelę w grupie A z dorobkiem zaledwie trzech punktów. Duński klub plasuje się na drugiej pozycji z dorobkiem czterech.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap