Obserwuj w Google News

Bellingham znów to zrobił. Gol na wagę zwycięstwa w 94. minucie

1 min. czytania
20.09.2023 20:50
Zareaguj Reakcja

Jude Bellingham po raz kolejny został bohaterem Realu Madryt. Jego bramka w 94. minucie meczu z Unionem Berlin zapewniła Realowi Madryt udany początek w nowym sezonie Ligi Mistrzów.

Jude Bellingham
fot. AA/ABACA/Abaca/East News

Los Blancos podchodzili do starcia z niemiecką ekipą w roli zdecydowanego faworyta. Musieli radzić sobie jednak bez kilku ważnych zawodników, w tym kontuzjowanych Edera Militao, Daniego Carvajala czy Viniciusa Juniora. Nie zabrakło za to Jude'a Bellinghama, który znów okazał się kluczowy dla losów spotkania. To właśnie on strzałem z bliskiej odległości, dobijając wcześniejsze uderzenie Federico Valverde, zapewnił swojej ekipie trzy punkty.

Dla Anglika był to szósty gol w szóstym występie w barwach Realu Madryt. Los Blancos wciąż pozostają niepokonani w sezonie 2023/2024. W lidze wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania i pozostają na fotelu lidera.

Real Madryt pokonał Union Berlin 1:0. Gol Jude'a Bellinghama

Zwycięstwo w starciu z Unionem Berlin było bardzo ważne dla Realu Madryt, który trafił do nie najłatwiejszej grupy. 14-krotnym zwycięzcom Ligi Mistrzów przyjdzie zmierzyć się jeszcze z takimi ekipami jak Braga czy Napoli. Mecz z mistrzami Włoch odbędzie się już 3 października.