Wielki hit Ligi Mistrzów w TVP. Kibice powinni być zadowoleni
Transmisje meczów Ligi Mistrzów w TVP cieszą się dużą popularnością. Tym bardziej kibice powinni być zadowoleni z wyboru spotkania, które wieczorem zostanie pokazane w "Jedynce".

Chelsea - AC Milan to starcie, które zapowiada się najciekawiej spośród wszystkich środowych 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. To właśnie ten mecz zostanie transmitowany w TVP, a skomentują go Maciej Iwański i Marcin Żewłakow. Spotkanie poprzedzone zostanie studiem, które poprowadzi Jacek Kurowski. Transmisja dostępna będzie od 20.00 w tvpsport.pl i od 21.00 w TVP 1.
Starcie Chelsea z Milanem będzie niezwykle ważne w kontekście awansu do kolejnej fazy. Anglicy po dwóch pierwszych kolejkach mają na koncie tylko punkt i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Milan jest liderem, ale The Blues wyprzedza tylko o trzy "oczka". W drugim spotkaniu grupy E Dinamo Zagrzeb zagra z Salzburgiem.
W pozostałych środowych meczach Ligi Mistrzów grać będą też inni giganci. Broniący tytułu Real Madryt zmierzy się u siebie z Szachtarem Donieck, Manchester City podejmie FC Kopenhagę, a Paris Saint-Germain zagra na wyjeździe z lizbońską Benfiką.
Liga Mistrzów: Wysokie wygrane Bayernu i Napoli
Emocji nie brakowało we wtorkowych meczach 3. kolejki Ligi Mistrzów. Koncert dali piłkarze Bayernu Monachium, którzy rozbili Viktorię Pilzno 5:0. Mnóstwo bramek oglądali też kibice w Amsterdamie, gdzie Napoli wygrało z Ajaksem 6:1. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Inter podejmował u siebie Barcelonę. Nerazzurri zwyciężyli 1:0 po bramce Hakana Calhanoglu.
RadioZET.pl