Kamil Grabara skomentował świetny występ Haalanda. Norweg dwukrotnie go pokonał

Paweł Żurek
06.10.2022 09:29

Kamil Grabara w pierwszym meczu rozegranym po powrocie z kontuzji musiał zmierzyć się z Manchesterem City. Polak w krótkiej wymianie zdań z Jackiem Grealishem przyznał, co myśli o Erlingu Haalandzie, który zdobył 2 gole w pierwszej połowie meczu.

Kamil Grabara skomentował świetny występ Haalanda
fot. LINDSEY PARNABY/AFP/East News

Kamil Grabara w meczu z Manchesterem City zanotował dobry występ, choć jego drużynie daleko było od uzyskania korzystnego wyniku. Polak zanotował 12 interwencji, w tym 6 po strzałach z własnego pola karnego. Manchester City pomimo dobrej postawy Grabary zdołał pięć razy trafić do siatki. Dwa gole zdobył Erling Haaland, David Khocholava zaliczył trafienie samobójcze, a do siatki trafił jeszcze Riyad Mahrez i Julian Alvarez.

Po meczu zawodnik City Jack Grealish powiedział, co usłyszał od Grabary na temat Erlinga Haalanda. - Nie widziałem czegoś takiego nigdy w życiu. Po pierwszym i drugim golu po prostu się śmiałem. Myślałem: jak to możliwe? On był zawsze tam gdzie trzeba. Ich bramkarz (Kamil Grabara) powiedział do mnie: ten gość.. on nie jest człowiekiem. Odparłem: i ty to mówisz – relacjonował Grealish.

Erling Haaland w 11 meczach w barwach Manchesteru City zdobył już 19 goli.

Dla Kamila Grabary mecz z Manchesterem City był pierwszym występem od ponad 50 dni. Pod koniec lipca Polak w meczu z Aarhus doznał złamania kości twarzy.

RadioZET.pl/AFP