Obserwuj w Google News

Polscy fani zachwyceni. Chodzi o hity Ligi Mistrzów z udziałem Lewandowskiego

1 min. czytania
06.10.2022 13:45
Zareaguj Reakcja

TVP ujawniło plany dotyczące transmisji najbliższych meczów Ligi Mistrzów. Polscy kibice nie będą narzekać na wybór spotkań, ponieważ wybrano dwa hity. W obu z nich zobaczymy Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski
fot. PAU BARRENA/AFP/East News

Za nami półmetek fazy grupowej Ligi Mistrzów. FC Barcelona znalazł się w nieciekawej sytuacji, ponieważ po trzech meczach ma na koniec dwie porażki i jedno zwycięstwo. W tej sytuacji ekipa Xaviego musi się mocno postarać, by zapewnić sobie awans do 1/8 finału tych rozgrywek.

Zmagania Robert Lewandowskiego i spółki w najważniejszych meczach będzie można śledzić za darmo, ponieważ Telewizja Polska właśnie ujawniła, z jakich spotkań będzie robiła transmisje na żywo w TVP.

Redakcja poleca

Dwa szlagiery w Lidze Mistrzów z Lewandowskim dla wszystkich

Mowa tutaj oczywiście o dwóch hitach. Najpierw 12 października państwowa stacja pokaże transmisję na żywo z meczu FC Barcelona - Inter Mediolan. Dwa tygodnie później polski kibic będzie mógł obejrzeć starcie FC Barcelona - Bayern Monachium.

Bez wątpienia to kapitalny ruch stacji. Spotkania Lewandowskiego biją w ostatnim czasie rekordy popularności. Nie ma się więc co dziwić, że postawiono na taki dobór meczów.

RadioZET.pl