Obserwuj w Google News

Raków - Slavia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz el. LKE?

2 min. czytania
18.08.2022 17:01
Zareaguj Reakcja

Raków - Slavia Praga: transmisja TV i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć w telewizji i w internecie pierwszy mecz wicemistrza Polski w 4. rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy! Relacja i wynik meczu Raków - Slavia Praga na sport.radiozet.pl.

Giannis Papanikolaou
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/East News

Przed Rakowem Częstochowa ostatni sprawdzian w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Marka Papszuna będą mierzyć się ze Slavią Praga - ubiegłorocznym wicemistrzem Czech.

Przed częstochowianami niewątpliwie najtrudniejsze zadanie, jednak nie oznacza to, że wicemistrz Polski jest skazany na porażkę. Przypomnijmy, że w dotychczasowych eliminacjach LKE Raków nie zaznał jeszcze smaku porażki. Co więcej, popularne "Medaliki" nie straciły ani jednego gola.

Redakcja poleca

Raków - Slavia Praga: Zapowiedź meczu

Eliminacje w wykonaniu prażan przebiegały również imponującą. Podobnie jak Raków, Slavia zaczynała swoje zmagania od 2. rundy, gdzie mierzyła się z gibraltarskim St Joseph’s F.C. W dwumeczu lepsi okazali się piłkarze Jindricha Trpisovsky'ego, którzy wygrali aż 11:0. Później zawodnikom ze stolicy Czech przyszło się mierzyć, ze znacznie wyżej notowanym Panathinaikosem. Grecy po wyrównanych dwóch meczach pożegnali się z europejskimi pucharami (3:1 w dwumeczu).

Co ciekawe obie drużyny będą się mierzyć ze sobą po raz pierwszy, chociaż Slavia miała już przetarcia z polskimi drużynami. Przypomnijmy, że w poprzednim roku Czesi grali z Legią Warszawa w eliminacjach do Ligi Europy. Wówczas w dwumeczu lepsi okazali się "Wojskowi" (4:3). 

Raków Częstochowa - Slavia Praga: Transmisja TV online

Mecz Raków Częstochowa - Slavia Praga w 4. rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy odbędzie się w czwartek 18 sierpnia o godz. 18:00. Transmisję TV z tego spotkania pokaże TVP Sport, zaś stream online za darmo będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl. Relację live z tego meczu przeprowadzimy na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl