Obserwuj w Google News

"Lewandowski. Nieznany" zaprezentowany. Lewandowska zabrała głos po premierze

1 min. czytania
28.03.2023 23:12
Zareaguj Reakcja

We wtorek 28 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się premiera filmu dokumentalnego o życiu i karierze Roberta Lewandowskiego - "Lewandowski. Nieznany". Piłkarz pojawił się na tym wydarzeniu w towarzystwie żony Anny Lewandowskiej, która w krótkim wpisie na Instagramie zdradziła, czym dla niej jest ta produkcja.

Robert i Anna Lewandowscy
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EastNews

" Lewandowski. Nieznany" to unikatowy obraz o oszałamiającej karierze kapitana reprezentacji Polski i napastnika Barcelony Roberta Lewandowskiego. W produkcji Amazon Prime piłkarz odsłania kulisy swojego życia prywatnego i dzieli się intymnymi szczegółami. Tak otwarty zwykle nie jest.

Nic dziwnego, że premiera tego filmu przyciągnęła do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie plejadę gwiazd, w tym m.in. Andrija Szewczenkę czy prezydenta "Dumy Katalonii" Joana Laportę. Na czerwonym dywanie błyszczała też Anna Lewandowska, której nie mogło zabraknąć u boku męża. Kobieta zaraz po uroczystości podzieliła się z kibicami swoimi przemyśleniami.

Redakcja poleca

Anna Lewandowska o filmie "Lewandowski. Nieznany"

"Premiera za Nami. Ten dokument to nie tylko zapis wspomnień, ale przede wszystkim inspirująca historia o dążeniu do marzeń i Robert, jakiego nie znacie" - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

W związku z premierą filmu dokumentalnego Roberta Lewandowski udzielił wywiadu Szymonowi Majewskiemu z Radia ZET. Rozmowa w całości zostanie wyemitowana w niedzielę 2 kwietnia po godz. 17 w audycji "Nie mam pytań".

RadioZET.pl